Národná futbalová liga postupne preberá každý veľký sviatok od septembra do februára, ale každý rok už silne drží Deň vďakyvzdania. NFL zaobchádza s fanúšikmi v polčase ohromujúcim výkonom, aby ukázali, akí sú vďační.

Minulý rok vystúpil Big Sean v polčase Bears vs Lions, zatiaľ čo hviezda country hudby Luke Combs sa objavila počas polčasu Raiders vs Cowboys. Obaja umelci rozpálili scénu, pretože fanúšikovia chceli viac. V to isté dúfame aj tento rok.

Jonas Brothers vystúpia na polčase vďakyvzdania NFL 2022

Jonas Brothers vystúpia naživo v NFL počas polčasu Dňa vďakyvzdania v zápase Cowboys proti Giants. Chlapčenská skupina „Sucker“ vrátane Kevina, Joea a Nicka potvrdila správu na Twitteri minulý utorok.

Predtým každý z nich vyvesil bielo-modrý dres s číslami 11, 24 a 22, ktoré predstavujú dátum zápasu NFL. Fanúšikovia s orlími očami si dostatočne rýchlo uvedomili, že to má niečo spoločné s futbalom a Dňom vďakyvzdania.

Jonas Brothers sú perfektnou skupinou na vystúpenie v hre Cowboys, pretože tím hostil strednú hru na dovolenke od roku 1966. Predtým sa pre nich objavilo množstvo významných interpretov.

Šou s názvom Red Kettle Kickoff bude tentoraz generovať dary pre Armádu spásy už 26. ročník.

Toto je druhý polčas vďakyvzdania NFL Jonas Brothers

Jonas Brothers sa stanú prvou kapelou, ktorá vystúpi v polčase vďakyvzdania NFL dvakrát. Prvýkrát sa im to podarilo pre Cowboys v roku 2008. Dvaja z bratov Jonasovcov boli v tom čase ešte tínedžeri.

Jonas Brothers začali ako tínedžerská chlapčenská skupina v široko populárnu popovú skupinu. Slávu si získali na Disney Channel v roku 2000, keď mal Kevin Jonas, najstarší brat, iba 18 rokov.

Skupina si potom v roku 2010 dala pauzu a Nick preskúmal svoju sólovú kariéru. V roku 2019 Jonas Brothers ohlásili comeback a pokračovali v otriasaní pódia spoločne.

Bebe Rexha a David Guetta budú polčasovými účinkujúcimi pre Lions vs Bills

Americká popová speváčka Bebe Rexha je ďalšou interpretkou, ktorá vystúpi na polčase NFL Thanksgiving v roku 2022. Bude na pódiu v polčase zápasu Lions vs Bills spolu s renomovaným DJ-om a producentom Davidom Guettom.

Rexha oznámila vzrušujúcu správu prostredníctvom svojho účtu na Instagrame začiatkom tohto mesiaca. Bude to jej prvé vystúpenie počas polčasovej šou na Deň vďakyvzdania. Predtým však účinkovala v polčase zápasu medzi Falcons a Rams v roku 2016.

Rexha a Guetta nedávno vydali „Som dobrý (modrý)“

Bebe Rexha a David Guetta nedávno vydali album „I’m Good (Blue)“ a nedávno spolu vystupovali. Pieseň naďalej stúpa v rebríčkoch a obľúbili si ju fanúšikovia po celom svete.

Je veľká šanca, že víťaz americkej hudobnej ceny za rok 2018 Rexhas ju predvedie naživo s Guettom na nadchádzajúcom polčase vďakyvzdania NFL.